Jaz nebeško mano, če slučajno ne, pa zelje in krompir. Kaj pa vi?
Če verjamete napovedi chat gpt potem bo takrat na jedilniku:
Laboratorijsko meso: meso, ki ga gojijo iz živalskih celic, brez klasične reje živali. Okus naj bi bil zelo podoben “pravemu” mesu, ampak z manj vpliva na okolje.
Rastlinske “kopije” mesa: že danes obstajajo burgerji iz graha, soje ipd. Do 2050 bodo verjetno še bolj realistični – tudi z okusom morskih sadežev, zrezkov itd.
Žuželke: črički, ličinke in podobno – bogat vir beljakovin, zelo učinkovit za pridelavo. V nekaterih delih sveta bo to čisto normalno.
Alge in mikroorganizmi: Spirulina, klorela in druge mikroalge – lahko postanejo osnovni vir beljakovin in vitaminov.
“Tiskana hrana”: hrana, ki jo sestaviš iz osnovnih hranil in jo “natisne” naprava po tvoji želji (tekstura, okus, kalorije).
Hrana iz fermentacije: mikrobi bodo proizvajali mlečne beljakovine, jajčne nadomestke, celo maščobe – brez krav ali kokoši.
Vira tega jedilnika sicer ne vem, sem pa pred dvema dnevoma v reviji GEA (vsaj mislim da mislim pravo revijo) prebrala popolnoma isti jedilnik. Sicer chat gpt se takih neumnosti ne more zmisliti sam, samo povzema iz greznice vseh človeških neumnosti – takih kot je tole pisanje. Če slučajno berete pri kosilu, želim dober tek.
Kaj od vsega je res? Spremembe podnebja, neurja, vročina, to so dejstva. Vsi, ki pridelujemo hrano, pa četudi samo zase vemo, da jo je zmeraj težje pridelati. Pomladi mraz in moča, poleti peklenska vročina z nalivi in točo. Če slučajno pridelka ne uniči toča, jo pa voluhar ali jelen.
Minili so časi, ko je kmet z lopato in motiko obdeloval lastni vrtiček. Zdaj imamo v orožarni protitočne mreže, mreže za senčenje, koprne za kalitev, namakalne sisteme, električne pastirje, solarne odganjalce vsega živega. Tisti bolj napredni še razne rastne pripravke in pripravke za krepitev rastlin. Vse naravno, da se razume. Kaj bi v svojo skledo sral, saj že drugi zadosti.
Naslednji članek, ki mi je padel v oči je bil članek o rastlinjaku na hidroponiki v katerem je rasla gigantska bazilika in glavnata solata kot narisana. Od takih novic berem več ali manj samo naslov in podnaslov. Pisalo je, da je to testni nasad odporen na prihajajoče podnebne spremembe. No hvala lepa, mogoče pa je solata res bila narisana.
Najbogatejšemu zemljanu je Zemlja že premajhna in že planira potovanja na druge planete. Razmišlja o večnem življenju, pa že zdaj je kot da je v onostranstvu. Jaz bom tudi kmalu tam. Do takrat bom jedla krompir in zelje in mojega vrta. Vi imate na izbiro ali boste pridelali še kaj svojega ali boste raje drsali ekrane in hrano tiskali.
Bom kar končala, s tem, s čimer je Chat GPT zaključil: Klasična hrana bo še vedno obstajala, ampak bo verjetno dražja in bolj “posebna” – kot danes organska ali luksuzna hrana. Od vas je odvisno ali bo to res ali je zgolj napisna neumnost. (To zadnje pravim jaz, ne UI).